دسیسه‌های شیطانی

مهم‌ترین هدف صهیونیسم جهانی، گسترش سلطه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و... بر جهان، با تکیه بر مقدس‌ترین واژه‌های حقوقی، دینی، و مذهبی است. ولی در این میان مهم‌ترین ابزارشان برای از هم پاشیدن جوامع غیر صهیونیسم، بدست گرفتن اهرم‌های تبلیغاتی جهان و حاکمیت بر مراکز قدرت در صحنه‌های بین المللی، در زمینه‌های سیاسی و اقتصادی است. این واقعیت را نمی‌توان انکار کرد که صهیونیست‌ها با نفوذ در دستگاه هیأت حاکمه‌ی آمریکا به عنوان قدرتمند‌ترین کشور جهان که نقش تعیین کننده‌ای در معادلات بین‌المللی دارد، و نیز حاکمیت بر مراکز عمده‌ی تولید سلاح و همچنین با تسلط بر مراکز اقتصادی جهان، نظیر صندوق بین‌اللملی پول و بانک جهانی، به بخش مهمی از اهداف بلند مدت و ایده‌های خود رسیده‌اند.

 

توانایی آن‌ها در تجزیه و تحلیل جریان‌های پولی بسیار چشم‌گیر است. استقرار یهودیان در یک کشور، همیشه به منزله‌ی پایگاه دیگری برای فعالیت هم‌نژادان آن‌ها محسوب می‌شود. همه‌ی مجامع یهود به حکم نوعی موهبت ذاتی و یا برنامه‌ای از پیش تعیین شده مبنی بر وفاداری و حدت نژادی با یکدیگر مرتبطند.

 

هیچ اقلیت قومی دیگری این چنین موقعیتی را در جهان ندارد و در مناصب بالای حکومتی و سیاست‌گذاری کشور‌ها نفوذ ندارد. در محرمانه‌ترین شوراهای سران چهار کشور بزرگ، دیوان عالی ایالت متحده‌ی آمریکا، شوراهای کاخ سفید، در تنظیم امور مالی جهان، و به طور خلاصه در هر کجا که امکان بدست گیری قدرت و به کارگیری آن وجود دارد، اقلیت دیگری به جز قوم یهود نماینده ندارد. همه‌ جا در محافل برجسته و مهم و بدون اغراق در هر کجا که قدرت وجود دارد، با یهودیان مواجه می‌شویم. این‌جاست که مسأله صهیونیسم مطرح می‌شود:

 

چگونه است که یهودیان به نحو غریزی و اجتناب ناپذیر، به سوی بالاترین مراکز قدرت جذب می‌شوند؟

 

چه کسی آن‌ها را وارد این‌گونه مراکز می‌کند؟

 

چرا زمینه‌ی ورود صهیونیسم به این مراکز فراهم می‌شود؟

 

ورودشان در این نوع اماکن برای جهان چه معنایی دارد؟

.

-----------------------------------

.

پی‌نوشت:

پروتکل‌های دانشوران صهیون!

  

/ 22 نظر / 48 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زمبور

به كتاب مزبور بايد به ديده شك نگريست. شايد هم براي مرعوب كردن و ترساندن جهانيان باشد. آخر چگونه ممكن است صهيونيستها همه برگه هايشان را به راحتي رو كنند و انتشار دهند. در باره سؤالات متن هم بايد بگويم. البته اينطور نيست كه مسيحيان و مسلمانان هم صاحب قدرت و ثروت در دنيا نباشند و يا حتي بودائيها و ... اما يهوديان با وجود اقل بودنشان متحد تر و متشكل تر عمل كرده اند. بعد هم بحث صهيونيسم از يهود جداست. همچنانكه صهيونسم مسيحي داريم و شايد در آينده مسلمانش را هم داشته باشيم.

وثیق

از سرزدنتون ممنون. اسرائیل حکومتیه که نه به عهد موسی نه به عرف بشر به هیچکدوم پایبند نیست.

دل شدگان

سلام علیکم جناب مسعود ده نمکی !! شما از قدیم الایام به خودفروشی عادت و سابقه داشته اید. ما را باش که توقع داشتیم خودتان را به گیشه پر زرق و برق سینما نفروخته باشید .. علی الظاهر قیمت حضرتعالی همچنان یک کمپوت گیلاس (اگه هم دچار مدرنیته شده باشید، آناناس) می باشد !!!

سعید

ببخشید نام شما چیه؟

میرحسین

گاهی از اوقات هم ما آدمها به خاطر خودشیفتگی های بی حد و حصر خودمان را مقصر نمی‌دانیم. گاهی از اوقات ما آدمها چرا اینطور میشویم؟ تو می دانی چرا؟

یک نفر طلبه

صهیونیست ها خیلی آدم های بدی ستن ومن نسکافه نمی خورم!

ازحاشیه تامتن

سلام وبلاگ زيبايي داريد اين شعر از استاد شجريان در مورد وقايع اخير تقدیم به شما دوست عزیز تفنگ‌ات را زمین بگذار که من بیزارم از دیدار این خون‌بار ناهنجار تفنگ دست تو يعنی زبان آتش و آهن! من اما پيش ا‌ين اهریمنی ابزار بنيان‌کن، ندارم جز زبانِ دل دلی لبريز از مهر تو، ای با دوستی دشمن! زبان آتش و آهن، زبان خشم و خون‌ریزی است! زبان قهر چنگیزی است! بیا بنشین، بگو، بشنو سخن، شايد فروغ آدمیت راه در قلب تو بگشاید! برادر، ای برادر! گر که می‌خوانی مرا، بنشين برادروار تفنگ‌ات را زمین بگذار تا از جسم تو اين ديو انسان‌کش برون آيد. تو از آيين انسانی چه می‌دانی؟ اگر جان را خدا داده است، چرا باید تو بستانی؟ چرا باید که با یک لحظه‌ غفلت اين برادر را به خاک و خون بغلتانی؟ گرفتم در همه احوال حق گویی و حق جويی و حق با تست ولی حق را، برادر جان، به زور این زبان‌نافهم آتش‌بار، نباید جُست! اگر این بار شد وجدان خواب‌آلوده‌ات بیدار تفنگ‌ات را زمین بگذار! خوشحال مي شم به من سر بزني

ایر.نی شاپ

با سلام خدمت شما همکار عزیز ایا مایل هستی با ما تبادل لینک کنی؟ اگه مایلی ما رو با نام «بزرگ ترین فروشگاه خرید پستی ایرانیان» http://www.ironishop.blogfa.com لینک کنید و به ما خبر دهید تا شما را با چه نامی لینک کنیم پیشاپیش از همکاری شما متشکریم